O mnie

Mam na imię Magda i witam Cię na moim blogu! Znajdziesz tutaj efekty moich sesji fotograficznych. Zajmuję się głównie fotografią portretową i reportażową. 
Uwielbiam też bajkowe projekty, długie suknie i piękne miejsca. Rozmyte tło, miękkie światło i kolory. Lubię zatrzymywać w kadrach spojrzenia, uśmiechy, emocje. 
Fotografia fascynowała mnie od zawsze, bo dawała możliwość zatrzymania wspomnień w klatce. Zaczęłam pstrykać już w wieku 9 lat, kiedy to dostałam swój pierwszy aparat. Przez te wszystkie lata zdjęcia towarzyszyły mi każdego dnia, aż do 2015 roku kiedy zaczęłam wykonywać swoje pierwsze sesje fotograficzne.
Fotografia jest dla mnie pasją, przyjemnością, możliwością pokazania świata piękniejszym niż jest w rzeczywistości, jest magią która zatrzymuje czas w kadrze. 
Każda sesja to nowe doświadczenie, a tego nigdy za wiele. Pragnę ciągle rozwijać się w tym kierunku i robić coraz lepsze zdjęcia, które będą cieszyć zarówno mnie jak i Was! 
Co poza tym? Lubię pisać, dobrze zjeść, trochę pojeździć po kraju. Lubię historię ludzi i miejsc. Lubię włóczyć się bez celu i chłonąć piękno świata. Lubię ciepło, światło zachodzącego słońca i zapach skoszonej trawy. Ale przede wszystkim, lubię robić zdjęcia. 


Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia