Najtrudniej jest napisać coś o sobie. Albo najtrudniej jest zacząć.

Mam na imię Magda i interesuję się fotografią.

Fotografuję Canonem 600D, którego posiadam od 2014, jednak moja przygoda z pstrykaniem sięga o wiele dalszych czasów. Od zawsze lubiłam coś tworzyć. Moją przyjaciółką była wyobraźnia, która towarzyszy mi po dziś dzień. Jak byłam mała dużo rysowałam, i kiedy wszyscy myśleli, że pójdę w tym kierunku, ja nagle zmieniłam tor. Przez chwilę była cisza, a potem, w drodze poszukiwania własnego "ja", postanowiłam odkurzyć aparat, odsunąć na bok przeszłość i wszystkie przeciwności losu, by na nowo rozbudzić w sobie pasję.
Miłość do zdjęć pochłonęła mnie bez reszty. Lubię dobre zdjęcia, mocne kolory, ciekawe efekty i emocje. Jestem amatorką, jednak pragnę ciągle się doskonalić.  Inspiruję się wszystkim, od stron internetowych po świecące za oknem słońce. W niedalekiej przyszłości zamierzam zainteresować się fotografią konceptualną.

Uwielbiam otaczać się tą magią starych i nowych fotografii. Wspomnień zapisanych na kliszy.


Poza fotografią mam wiele innych zainteresowań.
Ciągnie mnie do podróży. Do poznawania nowych miejsc, kultur. Planuję zwiedzić całą, naszą piękną Polskę, a dalej Europę. I oczywiście uwieczniać to i dzielić się z innymi. Odsunąć na bok szarą rzeczywistość i cieszyć się pięknem świata.
Jestem horoskopowym bliźniakiem, przez co podobno mam w sobie dwie osobowości. Nie wierzę w horoskopy, ale w tym coś naprawdę jest! Moim żywiołem jest wiatr, przez co ciągnie mnie do ruchu.
Jestem zmienna, jestem trudna, jestem sobą. Romantyczka i marzycielka z głową pełną pomysłów.
Od zawsze lubię magiczne bajkowe klimaty. Miejsca z historią, owiane tajemnicą. Chcę je wszystkie zobaczyć, poczuć i sfotografować.  Mam obsesję na punkcie pięknych miejsc i rzeczy. Uwielbiam sowy. Uwielbiam jedzenie. Od dziecka też towarzyszą mi słowa. Od zawsze lubiłam pisać. Dlatego też powstał ten blog.

Ale przede wszystkim blog powstał z chęci dzielenia się z ludźmi tym co robię.
 Wraz z kupnem nowego aparatu rozbudziłam w sobie na nowo pasję i stanęłam na drodze prowadzącej mnie do ciągłego doskonalenia się i szukania siebie.
Mimo wzlotów i upadków nadal tu jestem. Tworzenie daje mi motywację, by robić to co się kocha. Sprawia, że świat nagle staje się lepszy.
Chcę tu dodawać różne zdjęcia, sesje, fotorelacje, poradniki - amatorskim okiem, dla osób takich jak ja, przemyślenia i dzielić się tym co mnie otacza.


Fajnie, że tutaj jesteś!