O mnie


Mam na imię Magda i interesuję się fotografią. Fotografuję Canonem 600D, którego posiadam od 2014, jednak moja przygoda z pstrykaniem sięga o wiele dalszych czasów. Od zawsze lubiłam coś tworzyć. Mając głęboką wyobraźnię jako dziecko dużo rysowałam i kiedy wszyscy myśleli, że pójdę w tym kierunku, ja nagle zmieniłam tor. Przez chwilę była cisza, a potem, w drodze poszukiwania własnego "ja", postanowiłam odkurzyć aparat, odsunąć na bok przeszłość i wszystkie przeciwności losu, by na nowo rozbudzić w sobie pasję.

Miłość do fotografii pochłonęła mnie bez reszty. Lubię dobre zdjęcia, mocne kolory, ciekawe efekty i emocje. Jestem amatorką, jednak pragnę ciągle się doskonalić. Inspiruję się wszystkim, od stron internetowych po świecące za oknem słońce. Uwielbiam otaczać się tą magią starych i nowych fotografii. Wspomnień zapisanych na kliszy. A co robię poza fotografią? Wierzę w magię, kocham się w naturze i pięknie świata. Ciągnie mnie też do podróży. Do poznawania nowych miejsc, kultur. Planuję zwiedzić całą, naszą piękną Polskę, a dalej Europę. I oczywiście uwieczniać to i dzielić się z innymi. Odsunąć na bok szarą rzeczywistość i cieszyć się pięknem świata. Jestem horoskopowym Bliźniakiem, przez co podobno mam w sobie dwie osobowości. Nie wierzę w horoskopy, ale w tym coś naprawdę jest! Moim żywiołem jest wiatr, przez co ciągnie mnie do ruchu. Romantyczka i marzycielka z głową pełną pomysłów.

Od zawsze lubię magiczne, bajkowe klimaty. Miejsca z historią, owiane tajemnicą. Chcę je wszystkie zobaczyć, poczuć i sfotografować. Mam obsesję na punkcie pięknych miejsc i rzeczy. Uwielbiam sowy, naturę i jedzenie. Od dziecka też towarzyszą mi słowa. Od zawsze lubiłam pisać. Dlatego też powstał ten blog. Ale przede wszystkim blog powstał z chęci dzielenia się z ludźmi tym co robię. Wraz z kupnem nowego aparatu rozbudziłam w sobie na nowo pasję i stanęłam na drodze prowadzącej mnie do ciągłego doskonalenia się i szukania siebie. Mimo wzlotów i upadków nadal tu jestem. Tworzenie daje mi motywację, by robić to co się kocha. Sprawia, że świat nagle staje się lepszy. Chcę tu dodawać różne zdjęcia, sesje, fotorelacje, poradniki - amatorskim okiem, dla osób takich jak ja, przemyślenia i dzielić się tym co mnie otacza.

PS. Piszę też TUTAJ.


Fajnie, że tutaj jesteś!

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia