O mnie

Mam na imię Magda i witam Cię na moim blogu! Znajdziesz tutaj efekty moich sesji fotograficznych. Zajmuję się głównie fotografią portretową i reportażową. 
Uwielbiam też bajkowe projekty, długie suknie i piękne miejsca. Rozmyte tło, miękkie światło i kolory. Lubię zatrzymywać w kadrach spojrzenia, uśmiechy, emocje. 
Fotografia fascynowała mnie od zawsze, bo dawała możliwość zatrzymania wspomnień w klatce. Sama zainteresowałam się nią na poważnie w 2015 roku i wtedy to zaczęłam wykonywać moje pierwsze sesje fotograficze. 
Fotografia jest dla mnie pasją, przyjemnością, możliwością pokazania świata piękniejszym niż jest w rzeczywistości, magią która zatrzymuje czas w kadrze. 
Każda sesja to nowe doświadczenie, a tego nigdy za wiele. Pragnę ciągle rozwijać się w tym kierunku i robić coraz lepsze zdjęcia, które będą cieszyć zarówno mnie jak i Was! 
Co poza tym? Lubię pisać, dobrze zjeść, trochę pojeździć po kraju. Lubię historię ludzi i miejsc. Lubię włóczyć się bez celu i chłonąć piękno świata. Lubię ciepło, światło zachodzącego słońca i zapach skoszonej trawy. Ale przede wszystkim, lubię robić zdjęcia. 

PS. Piszę też TUTAJ.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia