Współpraca | Oferta

Fotografia jest moją pasją. Pozwala pokazywać świat piękniejszy, zatrzymywać czas, uwieczniać ważne momenty w życiu. Jest pamiątką na lata, wywołuje uśmiech na twarzy.

Spodobały Ci się moje zdjęcia i chciałabyś/chciałbyś coś ze mną stworzyć? Doskonale. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Przed moim obiektywem może stanąć każdy! Zanim jednak napiszesz, zachęcam  do zerknięcia na galerię moich prac. Nie specjalizuję się w każdym gatunku fotografii ;)

Obecnie, przez większą część roku jestem dostępna w Lublinie, a w okresie letnim w Opocznie (woj. łódzkie; jednak poza wakacjami warto pytać o terminy wcześniej).


Wykonuję zdjęcia:

Indywidualne / Par / Narzeczeńskie /Przyjacielskie

Dziecięce / Brzuszkowe / Rodzinne

A także reportaże: ślubne,
oraz chrzty i wieczory panieńskie


Sesje zdjęciowe wykonuję głównie w plenerze. Jeśli zdecydujesz się na sesję dziecięcą/brzuszkową/rodzinną istnieje również możliwość wykonania zdjęć w domu, dla Waszego komfortu. Wspólnie ustalamy czas i miejsce sesji, rozmawiamy i wymieniamy się inspiracjami. Nie bój się pytać! Chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie i rozwieję wątpliwości.

Posiadam upoważnienie do fotografowania w czasie celebracji liturgicznych

Każda sesja przechodzi selekcję, która pozwala wybrać tylko najlepsze ujęcia, a także jest poddana starannej obróbce graficznej. Zdjęcia są oddawane w wersji cyfrowej, które udostępniam w formie linka do dysku, z którego można je pobrać. Zdjęcie z reportaży oddaję drogą elektroniczną, a także na płycie dvd.

Ty decydujesz czy zdjęcia będą gdzieś publikowane


Zdjęcia na zasadzie TFP

Jeśli jesteś modelką, jest możliwość spotkania się ze mną na zdjęcia na zasadzie TFP (wpadnij na mój maxmodels -klik-) Interesują mnie głównie klimaty bajkowe, fantastyczne, retro itp.  Lubię bokeh, kwiaty, kolory, ładne światło.


Moje zdjęcia możesz zobaczyć w galerii na facebooku (KLIK),
a także na tym blogu w zakładce - SESJE


Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia